Dieta kopenhaska

17 grudnia 2014

Dieta kopenhaska Wiele osób boryka się z problemem niewłaściwej wagi. Stan ten zaostrzają media, które kreują szczupłe modelki, wszystko to powoduje olbrzymi dyskomfort ze strony osoby otyłej. Ratunkiem na problemy z wagą jest stosowanie diety, która jednak będzie dla nas najlepsza? Często tego nie wiemy i decydujemy się na tą znalezioną w gazecie, Internecie lub poradniku, tym czasem każdy organizm jest jednak inny i inaczej zanosi dietę. Dieta jest to nic innego jak specjalnie opracowany system posiłków, ma ona spowodować utratę wagi w krótkim czasie. Jedną z takich diet jest dieta kopenhaska, którą zamiennie nazywana bywa czyszczącą. Określenie to jest bardzo adekwatne, ponieważ dieta polega na kilku dniowym poście, w tym czasie nie zjadamy nic tylko pijemy dużo wody jest ona bardzo ważna, ponieważ nie może dojść do odwodnienia, które zagrażałoby naszemu zdrowiu. Dieta ta jest bardzo restrykcyjna i wymusza na nas stanowczość, początkowo osoby skarżą się na osłabienie i senność jednak po kilku dniach stan ten mija. W wyniku prowadzenia diety kopenhaskiej możemy w kilka dni stracić kilka kilogramów jednak nie jest ona bez znaczenia dla naszego zdrowa. Nie dostarczamy organizmowi witamin i składników odżywczych, co może mieć poważne skutki.

Dieta kopenhaska
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

» Kategoria: Dieta » Tagi: , , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Każdy chce się czuć dobrze i na długo pozostać aktywnym, często jednak jest to poprostu nie możliwe, przez całe życie dbamy i pracujemy sobie na to jak będzie wyglądało nasze zdrowie, jeśli jemy właściwie w zasadzie nie powinniśmy obawiać się chorób i złego samopoczucia. Co jednak kryje się pod tym pojęciem zdrowo? Wiele osób mylnie zakłada, że nasza dieta musi składać się tylko z owoców i warzyw, tym czasem powinniśmy jeść wszystko, ale w określonych proporcjach. Nasz organizm do właściwego funkcjonowania potrzebuje różnorodności, kiedy za bardzo przestawiamy się na dany produkt wówczas powstają niedobory pod względem innych składników mineralnych.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Nasze ciała zazwyczaj domaga się witamin i składników mineralnych, widać to po naszej skórze, zębach, paznokciach, jeśli pojawiają się niepokojące zmiany chorobowe jest to sygnał, że powinniśmy wzbogacić dietę o dodatkowe składniki mineralne. Jeśli sami nie potrafimy właściwie zbilansować sobie pokarmu powinniśmy udać się do specjalisty dietetyka, który ustali nasze BMI, oraz co powinniśmy jeść, aby czuć się zdrowo. O zdrowie trzeba dbać od najmłodszych lat, aby nie martwić się na zapas o choroby, tak naprawdę inwestujemy w swoje życie i stan zdrowia. metanabol bałkan metanabol bałkan