Dieta diamondów

21 listopada 2014

Dieta diamondów Dieta ta została opracowana przez specjalistów zajmujących się medycyną naturalną. Podstawą w diecie tej jest spożywanie przede wszystkim owoców oraz warzyw. Taki model odżywiania pozwala nie tylko schudnąć, ale także poprawić swój wygląd i samopoczucie. Autorzy gwarantują, iż przez pierwszy tydzień możemy schudnąć około kilograma, a w późniejszym czasie już tylko dwa kilo na tydzień. Każdy, kto zdecyduje się na przeprowadzenie takiej diety musi kierować się w swoim postepowaniu kilkoma zasadami, czyli po pierwsze nie łączymy węglowodanów ani węglowodanów z białkiem w jednym posiłku. Kolejny krok to wyeliminowanie alkoholu z diety oraz cukrów prostych. Ważnym aspektem w tego typu odżywianiu się są pory posiłków powinny być one stałe, a ostatni posiłek, jakim jest kolacja musimy spożyć do godziny dwudziestej tak, aby organizm miłą czas wszystko spalić. Dieta ta posiada liczne zalety, można wymienić tutaj przede wszystkim brak liczenia kalorii, dostarczenie dużej ilości witamin, które dobrze wpływa na nasze samopoczucie, oraz wygląd i co ważne możemy jeść między posiłkami, co prawda nie byle, co muszą być to owoce lub warzywa. Dieta ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ w łagodny sposób pozwala na zrzucenie zbędnego balastu

Dieta diamondów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

» Kategoria: Suplementy » Tagi: , , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Każdy chce się czuć dobrze i na długo pozostać aktywnym, często jednak jest to poprostu nie możliwe, przez całe życie dbamy i pracujemy sobie na to jak będzie wyglądało nasze zdrowie, jeśli jemy właściwie w zasadzie nie powinniśmy obawiać się chorób i złego samopoczucia. Co jednak kryje się pod tym pojęciem zdrowo? Wiele osób mylnie zakłada, że nasza dieta musi składać się tylko z owoców i warzyw, tym czasem powinniśmy jeść wszystko, ale w określonych proporcjach. Nasz organizm do właściwego funkcjonowania potrzebuje różnorodności, kiedy za bardzo przestawiamy się na dany produkt wówczas powstają niedobory pod względem innych składników mineralnych.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Nasze ciała zazwyczaj domaga się witamin i składników mineralnych, widać to po naszej skórze, zębach, paznokciach, jeśli pojawiają się niepokojące zmiany chorobowe jest to sygnał, że powinniśmy wzbogacić dietę o dodatkowe składniki mineralne. Jeśli sami nie potrafimy właściwie zbilansować sobie pokarmu powinniśmy udać się do specjalisty dietetyka, który ustali nasze BMI, oraz co powinniśmy jeść, aby czuć się zdrowo. O zdrowie trzeba dbać od najmłodszych lat, aby nie martwić się na zapas o choroby, tak naprawdę inwestujemy w swoje życie i stan zdrowia.