Dieta atkinsona

15 grudnia 2014

Dieta atkinsona Otyłość prowokowała wielu naukowców do odnalezienia skutecznej walki z problemem, jednym z nich był doktor Atkinson. Według jego badań uznano, że za tycie nie odpowiadają tłuszcze tylko cukry, węglowodany. Dieta atkinsona jest dość restrykcyjna i trwa kilka tygodni. Całość składa się z czterech faz, z których każdą trzeba utrzymywać przez dwa tygodnie. Pierwsza faza opiera się głównie na spożyciu określonej ilości węglowodanów, według atkinsona nie powinna ona przekroczyć dwudziestu gram na dzień. Drugą fazą diety jest stanowcza dieta, ale dopuszczamy do niej już większą ilość węglowodanów, bo do pięćdziesięciu gramów w ciągu dnia. Kolejnym etapem jest faza trzecia i czwarta, którą trzeba zastosować już na dobre do swojego sytemu odżywiania się. Polega ona na spożyciu dziewięćdziesięciu gramów węglowodanów na dzień. Co ważne etap ten wyklucza łączeniem węglowodanów z jajami czy też mięsem, powinniśmy też dużo pić wody, ponieważ ma ona znaczenie oczyszczające dla naszego organizmu. Dieta znakomicie spisuje się u osób chorujących na nadciśnienie lub miażdżyce, dzięki niej można pozbyć się wielu kilogramów, ale jest bardzo restrykcyjna i surowa. Wyklucza nikotynę używki, a nawet owoce zamiast nich możliwe jest wprowadzenie witamin w postaci tabletek.

Dieta atkinsona
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

» Kategoria: Suplementy » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Każdy chce się czuć dobrze i na długo pozostać aktywnym, często jednak jest to poprostu nie możliwe, przez całe życie dbamy i pracujemy sobie na to jak będzie wyglądało nasze zdrowie, jeśli jemy właściwie w zasadzie nie powinniśmy obawiać się chorób i złego samopoczucia. Co jednak kryje się pod tym pojęciem zdrowo? Wiele osób mylnie zakłada, że nasza dieta musi składać się tylko z owoców i warzyw, tym czasem powinniśmy jeść wszystko, ale w określonych proporcjach. Nasz organizm do właściwego funkcjonowania potrzebuje różnorodności, kiedy za bardzo przestawiamy się na dany produkt wówczas powstają niedobory pod względem innych składników mineralnych.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Nasze ciała zazwyczaj domaga się witamin i składników mineralnych, widać to po naszej skórze, zębach, paznokciach, jeśli pojawiają się niepokojące zmiany chorobowe jest to sygnał, że powinniśmy wzbogacić dietę o dodatkowe składniki mineralne. Jeśli sami nie potrafimy właściwie zbilansować sobie pokarmu powinniśmy udać się do specjalisty dietetyka, który ustali nasze BMI, oraz co powinniśmy jeść, aby czuć się zdrowo. O zdrowie trzeba dbać od najmłodszych lat, aby nie martwić się na zapas o choroby, tak naprawdę inwestujemy w swoje życie i stan zdrowia. arimidex https://kobiecosc.info/podpaska-kontra-tampon-wybrac/ sterydy anaboliczne odżywki olejekzkolendry.pl